comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Sneijder'in menajerinden yeni transfer açıklaması!

04 Temmuz 2017, Salı 18:14
Galatasaray'da Sneijder'in menajerinden yeni transfer açıklaması!

Galatasaraylı futbolcu Sneijder'in menajeri Guido Albers, Hollandalı yıldızın geleceğiyle alakalı yeni bir açıklama daha yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da Sneijder'in geleceğiyle ilgili belirsizlik devam ederken, yarın Hollandalı yıldızın sarı kırmızılı yönetimle bir araya gelerek görüşme yapacağı ve bu görüşmenin ardından transferin netleşeceği öğrenildi. Sneijder'in ayrılma ihtimali şu an itibariyle daha yüksek bir ihtimale dönüşürken, son dönemde İtalyan basınında Hollandalı yıldızla ilgili haberlerin ardı arkası kesilmiyor.

GS Transfer gelişmeleriyle ilgili tüm haberler FutbolArena'da!


Galatasaray'da Sneijder Milan'a mı transfer oluyor?


Sneijder'in bu kez Milan'a önerildiği iddia edilirken, menajeri Guido Albers ise yeni açıklamalarda bulundu.  Sneijder'in menajeri Guido Albers, Hollandalı yıldızın geleceği dışında Milan'a transfer olacağı yönündeki iddialarla ilgili yaptığı açıklamada, "Biz Milan'la görüşmedik. Bu tarz dedikodular var ama herhangi bir görüşmemiz." olmadı ifadelerini kullandı. 
Hatırlanacağı üzere Guido Albers daha önce yine İtalyan basınına yaptığı açıklamada, Sampdoria'nın Sneijder için iyi bir seçenek olabileceğini ve Hollandalı yıldızın İtalya'yı sevdiğini ve yeniden dönmek istediğini ifade etti. 


Galatasaray, Wesley Sneijder'i gönderecek mi?


Galatasaray yönetimi ile Wesley Sneijder ve menajeri Guido Albers arasında kritik bir zirve gerçekleştirilecek. Bugün gerçekleşmesi beklenen Sneijder görüşmesi yarına ertelendi. Hollandalı yıldız ve menajerinin bu gece İstanbul'da olacağı, Galatasaray'daki geleceğini tayin edecek olan zirvenin ise yarın yapılacağı belirtildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)