comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Sneijder sonrası taraftarlar kombineleri iptal ediyor

16 Temmuz 2017, Pazar 09:47
Galatasaray'da Sneijder sonrası taraftarlar kombineleri iptal ediyor

Galatasaray'da Dursun Özbek döneminde yaşanan başarısızlıkların üstüne Wesley Sneijder ile yolların ayrılması eklenince sarı kırmızılı taraftarların öfkesi arttı.

FutbolArena - Galatasaray yönetiminin Wesley Sneijder ile yolları ayırma kararından sonra sarı kırmızılı taraftarlar Dursun Özbek ve yönetimine tepki gösteriyor.


Galatasaray kaç bin kombine sattı?


Wesley Sneijder ile yolların ayrılmasından sonra Galatasaray'da kombine satışları ve tepe taklak oldu. Östersunds maçı ile tarihinin en ağır yenilgisini alan Galatasaray'da ertesi gün Wesley Sneijder ile yolların ayrılması yönetime tepki olarak geri döndü.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre, Sarı-Kırmızılı taraftarlar 22 binin üzerinde kombine satın alırken, yaşanan Wesley Sneijder krizi ve UEFA'da alınan Östersunds mağlubiyeti bu durumu kötü etkiledi.


Galatasaray'da Wesley Sneijder kararı sonrasında kaç kombine iptal edildi?


Hollandalı Dünyaca ünlü yıldızın gönderilmesine tepki gösteren Galatasaray taraftarları kombinelerini iptal ediyor. Sneijder kararı sonrasında Galatasaray'da yaklaşık 400 taraftarın kombinesini iptal ettiği öğrenildi.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.