comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da sıra geldi idari kadroya! Fatih Terim...

04 Ocak 2018, Perşembe 18:00
Galatasaray'da sıra geldi idari kadroya! Fatih Terim...

Galatasaray'da teknik ekibini belirleyen Fatih Terim Florya'daki idari kadro revizyonunu da gerçekleştirecek. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcıları belli oldu. Sarı Kırmızılı takımda Levent Şahin ve Taffarel'den sonra Hasan Şaş ve Ümit Davala da teknik direktör Fatih Terim'in ekibine katıldı. Teknik ekibin ardından sıra idari kadroya geldi. GS Haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray'da son dakika haberleri


Galatasaray'da teknik ekip kuruldu ve şimdi sıra geldi idari kadroya! Amerika'dan döner dönmez Florya'ya koşan ve bugün Haşan Şaş ile Ümit Davala'yı da teknik ekibine katarak oluşturan Fatih Terim, Florya'daki idari revizyonu da gerçekleştirecek.

Fatih Terim'in uzun yıllardır mesai harcadığı Hande Sümertaş, Fahri Yılmaz, Fatih İbradı da Galatasaray kulübünde göreve başlayacak. Ayrıca Dursun Özbek'in Antalya'dan dönmesinin ardından transferde somut gelişmeler yaşanacak
FAHRİ YILMAZ FLORYA'DA GÖREVE BAŞLADI

Terim'in uzun yıllardır beraber mesai harcayıp en güvendiği isimlerden biri olan Fahri Yılmaz, Florya Metin Oktay'da Tesis Müdürü olarak göreve başladı

GALATASARAY'DAN KAP AÇIKLAMASI

Galatasaray kulübünden KAP'a yapılan açıklamada Hasan Şaş ve Taffarel ile birlikte Ümit Davala ile  antrenörlük görevi için görüşmelere başlandığı duyuruldu. 

AÇIKLAMA!

Şirketimiz Futbol A Takımı Yardımcı Antrenörlüğü görevi için Hasan Gökhan Şaş ve Ümit Davala ile, Futbol A Takımı Kaleci Antrenörlüğü görevi için Claudio Taffarel ile görüşmelere başlanmıştır. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. .

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)