comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Sinan Gümüş'ün durumu belli oluyor

16 Ağustos 2017, Çarşamba 14:06
Galatasaray'da Sinan Gümüş'ün durumu belli oluyor

Galatasaray taraftarının ıslıklarla protesto ettiği Sinan Gümüş'ün durumu artık netlik kazanacak. Galatasaray, Sinan Gümüş'ü satacak mı?

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın sezonun ilk haftasında Kayserispor ile oynadığı maçta ıslıklı protestoya maruz kalan Sinan Gümüş'ün kaderi belli oluyor. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Galatasaray'daki geleceği 1 aydan bu yana netleşmeyen ve taraftarların da tepkilerine maruz kalan Sinan Gümüş ile Sportif Direktör Cenk Ergün masaya oturacak.


Galatasaray, Sinan Gümüş ile sözleşme uzatacak mı?


Galatasaray'ın 1 ay önce kendisine teklif ettiği yeni sözleşme ve zam teklifini reddedip 'Ayrılmak istiyorum' yanıtı veren Sinan Gümüş ile yapılacak bu görüşme kaderini tayin edecek. Galatasaray'da 600 bin euro kazanan ve sarı kırmızılıların 1.1 milyon euroluk önerisini kabul etmeyen Sinan'dan artık kesin kararını vermesi istenecek.
 

Sinan Gümüş transfer haberleri


Artık Sinan'ın bonservis bedeli geliri sağlayarak transferine sıcak bakan Galatasaray yönetimi Benfica'ya gitmek isteyen Sinan Gümüş için Portekiz kulübünün temasları dondurması ve Fiorentina'nın kadrosuna katmak istediği Sinan'a son kararını soracak.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.