comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Sinan Gümüş ile ilgili kritik karar

30 Ağustos 2017, Çarşamba 13:14
Galatasaray'da Sinan Gümüş ile ilgili kritik karar

Galatasaray'da transferin son günlerine girilirken Sinan Gümüş ile ilgili önemli bir karar alındı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da transfer adına hareketli günler yaşanmaya devam ederken Sinan Gümüş ile ilgili önemli bir karar alındı. Galatasaray Transfer gündemiyle ilgili tüm gelişmeler FutbolArena'da!
Galatasaray yönetimi Sinan Gümüş'e gitmek adına Temmuz ayında reddettiği yeni kontrat teklifi ve ayrılık talebi, Yasin Öztekin'in ise şu anda üst düzey bulunmayan performansı nedeniyle zam yapılması tamamen gündem dışı kaldı.
Galatasaray Kulübü Sinan ve Yasin'e Ocak ayına kadar kesinlikle zam ve yeni sözleşme yapmayacak.
 

Galatasaray, Sinan Gümüş ile sözleşme uzatacak mı?


Galatasaray'ın 1 ay önce kendisine teklif ettiği yeni sözleşme ve zam teklifini reddedip 'Ayrılmak istiyorum' yanıtı veren Sinan Gümüş ile yapılacak bu görüşme kaderini tayin edecek. Galatasaray'da 600 bin euro kazanan ve sarı kırmızılıların 1.1 milyon euroluk önerisini kabul etmeyen Sinan'dan artık kesin kararını vermesi istenecek.
 

Sinan Gümüş transfer haberleri

 

Artık Sinan'ın bonservis bedeli geliri sağlayarak transferine sıcak bakan Galatasaray yönetimi Benfica'ya gitmek isteyen Sinan Gümüş için Portekiz kulübünün temasları dondurması ve Fiorentina'nın kadrosuna katmak istediği Sinan'a son kararını soracak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsin

 


FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.