comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Serdar Güzelaydın istifa kararı aldı

21 Ocak 2018, Pazar 12:22
Galatasaray'da Serdar Güzelaydın istifa kararı aldı

Galatasaray'da Mustafa Cengiz'in başkanlık yarışını kazanmasından sonra Dursun Özbek tarafından Sportif AŞ yönetim kuruluna atanan Serdar Güzelaydın istifa kararı aldı.

FutbolArena  - Galatasaray Kulübünde Mustafa Cengiz'in başkanlık görevine gelmesi ile birlikte Serdar Güzelaydın istifa kararı aldı. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.


Mustafa Cengiz sonrası Serdar Güzelaydın istifa kararı aldı


Başkan Dursun Özbek'in isteği üzerine Sportif AŞ Yönetim Kuruluna bağımsız üye olarak atanan Güzelaydın görevini bırakmaya karar verdi. Dursun Özbek'in başkanlık seçimini kaybetmesi üzerine Serdar Güzelaydın da, futbolun yönetildiği Sportif AŞ Yönetim Kurulundaki görevlerinden istifa edecek.

TEPKİ GÖSTERMİŞTİ
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile yakın dostu olan Serdar Güzelaydın'ın Galatasaray'da göreve gelmesini yeni başkan Mustafa Cengiz ve birçok üye eleştirip tepki göstermişti.


Serdar Güzelaydın kimdir?


TFF eski yöneticilerinden ve Milli Takımlar eski sorumlusu olan Serdar Güzelaydın, geçtiğimiz hafta 13 Ocak Cumartesi günü Sportif A.Ş'ye yönetici olarak atanmış ve Fatih Terim ile transfer görüşmelerine başlamıştı.Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile olan yakınlığı ile bilinen Serdar Güzelaydın'ın fanatik Beşiktaş taraftarı olduğu iddia ediliyordu.


Abdürrahim Albayrak Florya'ya geçecek mi?


Abdürrahim Albayrak ise seçim sonrası bu konuda attığı tweetle yeni başkanın teklifini kabul edeceğini de beyan etmiş oldu. 

Albayrak attığı tweette "Oy kullanan tüm Genel kurul üyelerine teşekkür ediyorum. Biz Galatasaraylılar her zaman burdayız ve her zaman göreve hazırız." dedi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)