comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Serdar Aziz'in yüzünde göçükler oluştu

27 Kasım 2017, Pazartesi 13:01
Galatasaray'da Serdar Aziz'in yüzünde göçükler oluştu

Galatasaray'ın başarılı savunma oyuncusu Serdar Aziz'e amaliyat olmazsa yüzünde ömür boyu göçükler olacağının söylenmesine rağmen amaliyatı kabul etmedi.

FutbolArena - Galatasaray'ın başarılı savunma oyuncusu Serdar Aziz'in yakasını sakatlıklar bir türlü bırakmıyor. Son olarak Aytemiz Alanyaspor mücadelesinde daha önce kırık olan burnuna darbe alan milli yıldızın elmacık kemiği kırıldı.


Galatasaray'da Serdar Aziz'den büyük fedakarlık


Aytemiz Alanya maçında sahanın en iyilerinden biri olan Serdar'ın maçtan sonra geç saatleri kadar hastanede kaldığı  belirlendi. 03.00'e kadar hastanede kalan ve 48 saat içinde ameliyat olması gereken Serdar Aziz'in derbide oynamasının riske girececek olmasından dolayı bunu istemediği belirlendi.

AMALİYAT OLMAZSA YÜZÜNDE ÖMÜR BOYU GÖÇÜKLER OLACAKTI

Bıçak altına yatmak yerine maske ile çıkabileceğini kulüp doktoru Yener İnce'ye ileten Serdar, "Benim içim oynamak daha önemli" diyerek tercihini yaptı. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, başarılı futbolcunun Milli Takım'da da burnu kırılmış ama ameliyat olmak yerine yamuk burunla devam etmeyi kabul etmişti. 

YÖNETİM RİCA ETTİ AMA KABUL ETMEDİ

Serdar Aziz'in şimdi de yüzünde ameliyat olmamasından dolayı göçük olacağı belirtildi. Estetik yerine futbol diyen Serdar Aziz'in oynamak için gösterdiği bu çaba teknik heyetten tarafından bir kez daha takdirle karşılandı. 

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)