comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Serdar Aziz'in sakatlığı sonrası ilk sözler

03 Eylül 2017, Pazar 14:25
Galatasaray'da Serdar Aziz'in sakatlığı sonrası ilk sözler

Galatasaraylı futbolcu Serdar Aziz'in, Ukrayna - Türkiye maçında yaşadığı sakatlığın ardından gözler sarı kırmızılı yönetime çevrildi. 

FutbolArena Özel - Galatasaraylı futbolcu Serdar Aziz'in yakasını sakatlıklar bırakmıyor. Milli futbolcu Ukrayna ile oynanan karşılaşmada yaşadığı sakatlığın ardından oyuna devam edemedi ve 73. dakikada yerini Çağlar Söyüncü'ye bıraktı. Serdar Aziz'nin sakatlığının ardından gözler Galatasaray yönetimine çevrildi. 


Galatasaraylı Serdar Aziz'in sakatlığı ciddi mi?


Serdar Aziz'in Ukrayna maçında yaşadığı sakatığın ardından Galatasaray'da yönetimin işte şu cümleyi kullanmasına neden oldu: " İyi ki Denayer'i almışız!"

Sarı kırmızılılarda ligde ilk 3 haftada Serdar Aziz başarılı bir performans ortaya koyarken Galatasaray yönetimi sarı kırmızılı takıma ısrarla gelmek isteyen Denayer'i 500 bin euro kiralama bedeli ile kadrosuna katmıştı.
Serdar Aziz'in, Ukrayna ile oynanan maçta yaşadığı sakatlık ise Galatasaray'da Tudor ve yöneticileri üzdü. Galatasaraylı idareciler, bu sakatlık sonrasında Denayer'i transfer etmekle doğru hamle yaptıklarında bu olay sonrasında bir kez daha birleşip " İyi ki almışız" ifadesini kullandılar

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.