comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Selçuk İnan Trabzonspor'a mı gidiyor?

06 Ağustos 2017, Pazar 14:25
Galatasaray'da Selçuk İnan Trabzonspor'a mı gidiyor?

Galatasaray'dan ayrılacağı iddia edilen ancak Sportif Direktör Cenk Ergün'ün, FutbolArena'ya " Kaptanımız bizimle. Ne Selçuk'un, ne de Galatasaray'ın böyle bir düşüncesi yok" ifadesini kullandığı Selçuk İnan'ın, Trabzonspor'a transfer olacağı iddiaları da yükselmeye başladı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da son günlerde Selçuk İnan'ın kulüpte mutsuz olduğu ve ayrılmak istediği iddiaları dolaşıyordu. FutbolArena konuyla ilgili ayrıntılara ulaştı. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Milli futbolcunun adı Trabzonspor ile anılırken  Bordo-Mavili yönetici Gökhan Saral da tecrübeli futbolcunun transferi hakkında yaptığı açıklamada "Her an her şey olabilir" demişti.


Selçuk İnan, Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Galatasaray yönetimi bu konu hakkında FutbolArena'ya " Selçuk İnan için Galatasaray Kulübüne, ne Trabzonspor ne de başka bir kulüpten teklif gelmedi. Şu ana kadar Galatasaray kulübü ile temasa geçen de olmadı. Selçuk İnan, kaptanımız ve teklif gelsin diye bir beklentimiz de yok" ifadesini kullandılar
 

Selçuk İnan, Galatasaray'dan ne kadar kazanıyor?


FutbolArena'nın ulaştığı bilgilere göre; Selçuk İnan'ın Galatasaray'dan ayrılma gibi bir düşüncesi olmadığı ve takımda kalmak istediği öğrenildi. Galatasaray ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Selçuk İnan yıllık 2,8 milyon Euro net maaş kazanıyor.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)