comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Selçuk İnan iddiası! Ocak'ta Süper Lig'de başka takımda...

29 Eylül 2017, Cuma 00:26
Galatasaray'da Selçuk İnan iddiası! Ocak'ta Süper Lig'de başka takımda...

Galatasaray'da bu sezon ilk 11'de kendisine yer bulamayan Selçuk İnan'ın Ocak ayında takımdan ayrılacağı iddia edildi. 

FutbolArena - Galatasaray'da Selçuk İnan ayrılıyor mu? Son iki sezonda sergilediği kötü performanstan dolayı taraftarın gözünden düşen ve bu sezon da 11'de yer bulamayan Selçuk İnan'ın Ocak ayında ayrılacağı iddia edildi. 


Galatasaray'da Selçuk İnan ayrılıyor mu?


Galatasaray'da bu sezon ilk 11'de kendisine yer bulamayan Selçuk İnan'ın Ocak ayında takımdan ayrılacağı iddia edildi. Sabah Gazetesi'nden Uğur Karakullukçu'nun iddiasına göre; Selçuk İnan Ocak ayında İstanbul dışında bir başka Süper Lig takımıyla anlaştı ve Ocak ayından itibaren Galatasaray'dan ayrılacak. 

ÖZEL - SELÇUK İNAN OCAK'TA GİDİYOR MU?
Öte yandan FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre; Galatasaray'dan ayrılmak istemeyen, yönetim ve Tudor'un takımda kalmasını istediği Selçuk İnan bu sezon sonuna kadar sarı kırmızılı formayı giyecek. 
 

Galatasaray taraftarlarında Selçuk İnan'a protesto


Galatasaray taraftarlarının son 2 sezonda sergilediği performansından dolayı tepki gösterdiği Selçuk İnan'ın, 2 hafta önce Antalyaspor maçında oyuna girdikten sonra kaptanlığı Muslera'dan alması kamuoyunda ve taraftarların gözünde tepki çekmişti. Sarı Kırmızılı taraftarlar Kasımpaşa maçında olduğu gibi Bursaspor deplasmanında da Selçuk İnan ısınmaya çıktığında Muslera'ya destek verdi. 

Bursaspor - Galatasaray maçı öncesinde Selçuk İnan ısınmak için sahaya çıktığında Galatasaray taraftarları Muslera'yı " I love you Muslera" diye çağırıp " Büyük kaptan tezahüratı yaptı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)