comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Selçuk İnan ayrılıyor mu? Yanıtı...

16 Ağustos 2017, Çarşamba 21:17
Galatasaray'da Selçuk İnan ayrılıyor mu? Yanıtı...

Galatasaray yönetiminden merak konusu olan iddialar üzerine FutbolArena'ya Selçuk İnan açıklaması geldi.

FutbolArena Özel - Galatasaray kaptanı Selçuk İnan'ın Trabzonspor'a transfer olacağı iddiaları sarı kırmızılı camiayı karıştırdı. Burak Yılmaz'ın ardından Selçuk İnan'ın da Trabzonspor'a geri dönüşü yüksek sesle konuşulsa da gerçek ortaya çıktı. Galatasaray Transfer gündemi ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da.
 

Galatasaray yönetiminden Selçuk İnan açıklaması


Son dönemde sarı kırmızılı taraftarların hedefinde olan ve Ndiaye ile Fernando transferinin ardından takımdaki yerini de kaptıran Selçuk İnan'ın, Galatasaray'dan ayrılacağı yüksek sesle konuşulmaya başlandı

Bugün, Selçuk'un yönetime başvurduğu ve alacaklarına karşılık bonservisini talep ettiği iddiası ortaya atıldı.
Galatasaray yöneticileri ise bu iddialar üzerine FutbolArena'ya "Selçuk İnan, Galatasaray futbol takımının halen kaptanıdır. Ve kendisinin böyle bir talebi ve ayrılık adına yönetime bir başvurusu yoktur" dedi.
 

Ersun Yanal ve Selçuk İnan'dan transfer açıklamaları


Sarı Kırmızılı takımda eski formundan uzak olan ve son dönemde bu sebepten ötürü taraftarların tepkisini çeken Selçuk İnan, sakatlığı nedeniyle Kayserispor maçında forma giyemedi. Burak Yılmaz'ın Trabzonspor'a transferinin ardından Selçuk İnan'ın da yeniden eski takıma döneceği iddialarıyla ilgili olarak milli futbolcu, "Öyle bir şey yok. Olmayan şey konuşulmaz" yanıtını verdi. 

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ise Konyaspor maçının ardından Selçuk İnan'la ilgili olarak, "Yönetilebilir olmaktan biraz daha işi fantaziye getirirse problemlerle karşı karşıya kalırız. Selçuk İnan, Türkiye'nin en önemli oyuncusu, bir mukavelesi var, ciddi şekilde bir takım kaptanı.." diye konuştu. 

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)