comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Selçuk İnan ayrılacak mı?

02 Ağustos 2017, Çarşamba 12:38
Galatasaray'da Selçuk İnan ayrılacak mı?

Galatasaray'da Selçuk İnan'ın ayrılacağı iddia edildi. FutbolArena konuyla ilgili detaylara ulaştı.

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer çalışmaları devam ederken takım kaptanı Selçuk İnan'ın ayrılmak istediği iddiası gündeme düştü. Milli futbolcunun takımdan ayrılma adına Dursun Özbek ile görüştüğü ve talebini ilettiği öne sürüldü. FutbolArena ise bu konuyla ilgili detaylara ulaştı.


Galatasaray'da Selçuk İnan transfer olacak mı?


Geçtiğimiz sezondan bu yana performansı nedeniyle eleştirilen Selçuk İnan'ın takımdan ayrılmak istediği iddiası ortaya atıldı. Dursun Özbek'in Selçuk İnan'ın bu isteğine olumlu yaklaştığı fakat 1 milyon Euro talep ettiği, bunun üzerine Selçuk İnan'ın kalan maaşından vazgeçtiği iddia edildi. Yıldız futbolcunun tek isteğinin teşekkür mektubu yazılması olduğu, Özbek'in ise Sneijder'in ayrılığını örnek göstererek kendisinin de aynı şekilde uğurlanacağını söylediği öne sürüldü.

FutbolArena'nın ulaştığı bilgilere göre; Selçuk İnan'ın Galatasaray'dan ayrılma gibi bir düşüncesi olmadığı ve takımda kalmak istediği öğrenildi. Galatasaray ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Selçuk İnan yıllık 2,8 milyon Euro net maaş kazanıyor.
Sarı kırmızılılarla ilgili son dakika gelişmelerini Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)