comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da seçim kararı çıkmadı! "Zamanı değil"

11 Kasım 2019, Pazartesi 11:04
Galatasaray'da seçim kararı çıkmadı!

Galatasaray yönetimi erken seçim konusunu görüşmek için toplandı ve göreve devam kararı alındı.

FutbolArena - Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesini veren Galatasaray'da bir yandan da erken seçim konusu gündeme geldi. Sarı kırmızılı yönetim, idari açıdan ibra edilmemesini mahkemeye taşımış ve tedbir kararı koydurmuştu. Bu tedbir kararı hakkında mahkemenin son kararını vermesi beklenirken yönetimden bir hamle geldi.
 

Galatasaray Haberleri: Galatasaray seçime gidecek mi?


Galatasaray Kulübü'nde bugün saat 15:00'te TT Stadı'nda önemli bir toplantı gerçekleştirilecek. Başkan Mustafa Cengiz, 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın katılacağı toplantıda erken seçim konusu hakkında karar alınacak.

Hukukçuların da katılacağı zirvede sarı kırmızılı yönetim erken seçim konusunda somut bir karar alacak.Yönetim seçim kararını mahkeme yolu olmadan kendisi alarak, yeniden aday olmayı planlıyor.
15:50 - KRİTİK TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ! SEÇİM KARARI YOK

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, istinaf mahkemesinin kararı sonrasında yönetim kurulu üyeleri ile bir durum değerlendirmesi yaptı. 

Sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz ve idareciler, görevlerine devam etme konusunda fikir birliğine vardı.  Riva-Florya projesi başta olmak üzere kulüp isim hakkı ile alakalı görüşmelerini yürüten Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, tüm üyelerinden bu iki konuya konsantre olmalarını istedi. 

"Gündemimizde seçim yok" ifadesini kurmaylarına kullanan Başkan Mustafa Cengiz, herkesin görevlerini, sorumluluklarını hiçbir değişim olmaksızın sürdürmesini istedi. 

MUSTAFA CENGİZ: "GALATASARAY İÇİN YAPACAĞIMIZ İŞLER VAR." (DHA)

"Galatasaray'ın daha önemli konuları var; Florya, Riva, amatörler yasası… Galatasaray‘ın menfaatleri her şeyin önündedir. Zamanı geldiğinde seçimi düşünebiliriz. Şu an Galatasaray için yapacağımız işler var. Biz buraya kazık çakmaya gelmedik. Zaten hali hazırda 9 kişinin mahkemeye başvurusu var, 2 kişinin kararı çıkmış. Şu aşamada Galatasaray‘ın menfaatleri seçimi göstermiyor. Ama yarın ne gösterir bilemiyorum."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)