comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da şaşkınlık! Sadece 5 kişi İspanya'ya gitti

07 Kasım 2019, Perşembe 15:42
Galatasaray'da şaşkınlık! Sadece 5 kişi İspanya'ya gitti

Galatasaray'da takımın oynadığı kötü futbol, taraftarların da umutlarının azalmasına neden oldu.

FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray deplasmanda Real Madrid'e 6-0 mağlup oldu. Sarı kırmızılılar, Real Madrid'e farklı mağlup olurken takımın aldığı sonuç ve ortaya koyduğu futbol herkesi şoke etti. Ancak sezona kötü bir giriş yapan Galatasaray'ın, Şampiyonlar Ligi'ndeki performansı ve takım uçağı ile seyahat eden özel VIP taraftar sayısı da maç öncesi de umutların tükendiğini ortaya çıkardı.

SADECE 5 KİŞİ TAKIMLA BİRLİKTE GİTTİ
Brugge deplasmanı ve geçmiş yılların aksine Galatasaray'ın genel kurul üyeleri ve camiaya yakın isimlere her zaman açtığı takım uçağı ile sadece 5 kişinin seyahat ettiği ortaya çıktı. Kişi başı 1700 euro olan Madrid deplasmanı için Galatasaray kafilesiyle birlikte İspanya'ya giden sadece 5 kişi olması şaşkınlık yarattı.

Bunda sarı kırmızılıların kötü futbolu ile birlikte Madrid'de 1 gün daha kalıp direkt olarak Antep'e geçecek olması da rol oynadı.


FATİH TERİM NE DEDİ?

"Böyle bir şey beklemiyorduk tabi. Oyunla ilgili söylenecek tek şey var, yazık! Utandık. Mücadele etmeyi, beraber oynamayı hedeflemiştik ama bunu beceremedik. Galatasaray taraftarlarını üzdüğümüz için üzgünüz. 15 senede bir böyle bir şey oluyor. Real Madrid'e yenilirsiniz ama böyle oynayarak değil. Çok uzun zamandır bir takım hem içeride, hem dışarıya bir takım mesajlar veriyorum zaten. Söylediklerimin dışında söylemeyediklerim... Arasındaki uçurum derler ya, öyle bir laf var. Mağlubiyet olabilir fakat bugünkü mağlubiyet, mücadele edemedik. Yazık sadece. Söylenecek fazla şey yok."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)