comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da sağ bek bolluğu

11 Temmuz 2017, Salı 00:03
Galatasaray'da sağ bek bolluğu

Galatasaray sağ bek arıyor ama Sabri gitmesine rağmen takımda sağ bek bolluğu var.

FutbolArena Detay - Galatasaray transfer arayışlarındaki hesaplarının başında sağ bek geliyor. Sabri Sarıoğlu ile yollarını ayıran sarı kırmızılı takım, transfer çalışmalarını hızlandırdı.
 

Galatasaray'ın sağ bek transferinde son durum


Sarı kırmızılı takım, sağ bek pozisyonu için önce Ajax'tan Kenny Tete daha sonra Lille'den Sebestian Corchia'yı gündemine aldı. 

Bu iki oyuncuda da istediğine ulaşamayan Galatasaray son olarak Sevilla'nın sağ beki Mariano Ferreira listesine aldı. Taraflar arasında göşmeler devam ediyor.
Sağ bek arayan Galatasaray'da bir yandan da sağ bek bolluğu yaşanıyor. Galatasaray'da Sabri ile yollarını ayırmasına rağmen 3 tane daha sağ bek var. Ve bu oyuncular için yaklaşık 10 M Euro bonservis ödendi. 

LINNES, CAVANDA VE TARIK ÇAMDAL 

Galatasaray'ın elinde şu anda 3 tame sağ bek var. Martin Linnes, Pedro Luis Cavanda ve Tarık Çamdal. Talipleri oması halinde 3 oyuncuyu da elden çıkarmak isteyen Galatasaray, 3 futbolcuya yaklaşık 10 milyon Euro bonservis ödedi. 

Galatasaray; Cavanda'ya 1,8 milyon Euro, Tarık Çamdal'a 4.7 milyon Euro ve Linnes'e 2 milyon Euro bonservis bedeli ödedi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.