comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Ronald Koeman gündemden düştü

21 Aralık 2017, Perşembe 11:04
Galatasaray'da Ronald Koeman gündemden düştü

Galatasaray yönetiminde teknik direktör arayışları devam ediyor. Boşta olan ve menajerlerin ön görüşmeler yaptığı adayları inceleyen Galatasaray'da Ronald Koeman gündemden düştü.

FutbolArena ÖzelGalatasaray'da kulüp başkanı Dursun Özbek, Sportif Direktör Cenk Ergün ile birlikte yeni teknik direktörü tayin etmek adına çalışmalara başladı. Galatasaray için Hollandalı çalıştırıcı Ronald Koeman gündeme gelmişti.


Galatasaray, Ronald Koeman'ı takımın başına geçiriyor mu?


En geç Galatasaray'ın 7 Ocak'ta başlayacak olan Antalya kampına kadar teknik direktörü belirlemek isteyen Dursun Özbek kolları sıvadı. Sarı kırmızılılar adı masada duran isimlerden biri de Ronald Koeman'dı. Boşta olan ve menajerlerin ön görüşmeler yaptığı adayları inceleyen Galatasaray'da Ronald Koeman gündemden düştü.

YÖNETİM SICAK BAKMADI
Sarı kırmızılıların, Hollandalı teknik direktörlerin Türkiye'de geçmişte başarılı olmaması ve Koeman'ın da yakın geçmişte başarılı bir antrenörlük kariyerinin olmaması ile beraber Galatasaray'ın teknik direktör alternatifleri içinden çıktı. Ülkemizde Rijkaard, Hiddink, Advocaat gibi Hollanda futbolunun efsane isimleri başarılı bir antrenörlük kariyeri yaşayamamıştı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.