comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Pınar Argun, İletişim Koordinatörü oldu (Pınar Argun kimdir?)

05 Mart 2019, Salı 10:58
Galatasaray'da Pınar Argun, İletişim Koordinatörü oldu (Pınar Argun kimdir?)

Galatasaray resmi internet sitesi aracılığı ile Pınar Argun'un Galatasaray Spor Kulübü İletişim Koordinatörlüğü görevine getirildi duyuruldu.

FutbolArena - Galatasaray resmi internet sitesinden Pınar Argun açıklaması geldi. Sarı kırmızılı takımın resmi internet sitesinden Pınar Argun'un, Galatasaray Spor Kulübü iletişim Koordinatörlüğü görevinde getirildiği açıklandı.


Galatasaray Haber: Galatasaray'da Pınar Argun iletişim koordinatörü oldu


Geçtiğimiz dönemlerde Digitürk bünyesinde çalışan ve Galatasaray maçlarında muhabirlik görevini üstlenen Pınar Argun, Galatasaray'ın yeni iletişim koordinetörü oldu. Sarı kırmızılı kulüpten şu açıklama ile Pınar Argun'un yeni görevi duyuruldu.

''11.02.2019 tarihi itibarı ile Galatasaray TV Genel Yayın Yönetmeni olarak göreve başlayan Sayın Pınar Argun, kulübümüzde İletişim Koordinatörlüğü görevini de üstlenecektir. Sayın Pınar Argun'a görevinde başarılar dileriz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Galatasaray Spor Kulübü''


 


Pınar Argun kimdir?


Uzun yıllar BeIN Sports bünyesinde yer alan ve sık sık Galatasaray maçlarında görevlendirilen Pınar Argun, Galatasaray'ın yeni iletişim koordinatörü oldu. Yaşanan bu gelişme üzerinde sarı kırmızılı taraftarlar Pınar Argun kimdir? araştırmasına başladı. Geçtiğimiz günlerde Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak'ın kişisel danışmanı olarak göreve başladığı gündeme gelen Pınar Argun, Galatasaray'daki görevine bugün itibari ile başlamış oldu. Pınar Argun uzun yıllar yayıncı kuruluşta muhabirlik ve sunuculuk görevlerinde bulunmuştu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"