comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da personellerin Şubat maaşları ödendi

06 Şubat 2018, Salı 13:28

Galatasaray'da Ocak maaşlarını ayın 23'ünde alabilen kulüp personelinin Şubat maaşları başkan Mustafa Cengiz ve yönetici Abdurrahim Albayrak'ın uğraşları sonrası bugün hesaplarına yatırıldı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da yaşanan mali sorunlar nedeniyle maaşlarını geç alan kulüp personelleri bu kez fazla gecikme yaşanmadan maaşlarını aldı. 

Sarı kırmızılı kulüpte Başkan Mustafa Cengiz ve Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak'ın uğraşları sonrasında Galatasaray Kulübü çalışanlarının Şubat ayı maaşları bugün hesaplarına yatırıldı.
Geçen ay Ocak ayı maaşları 23'ünde yatırılırken, Cengiz ve Albayrak Galatasaray kulübü çalışanlarının ödemelerini ayın ilk haftasında yatırdı.
 

Galatasaray'ın UEFA Finansal Fair play durumu ne?


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA ile olan Finansal Fair Play anlaşması hakkında şunları söyledi:

Mazbatayı aldığımızın ertesi günü FFP'den denetçi geldi. İlk toplantımı onlarla yaptım. Özellikle tanışmak istemişler benimle. Tanıştım kendileriyle. Türk futbolunu, bizim durumumuzu anlattım. 65 milyon euro'luk sınır bu yıl için geçerli değil. Genel olarak ödeme gücümüze, projelere, taahütlere bakacaklar. UEFA biraz kendine gelmeli. Galatasaray'a verdiği FFP'leri diğer ülkelere yapmıyor. Neymar transferi yapılıyor. Ne finansal, ne fair, ne play. Hiçbirisine uymuyor. Geliyor bize. Türk takımlarına biraz daha toleranslı olmalı. Türkiye bir futbol ülkesi. Onun dışında herhangi bir ceza beklemiyoruz.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri asyfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.