comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da personel maaşlarında kesinti yapıldı mı?

02 Nisan 2020, Perşembe 15:20
Galatasaray'da personel maaşlarında kesinti yapıldı mı?

Galatasaray'da kulüp çalışanlarının maaşlarına kesinti yapıldığı iddiası ortaya atıldı.

FutbolArena - Galatasaray'da kulüp çalışanlarının maaşlarının kesintiye uğradığı iddiası gündeme gelmişti. Sarı kırmızılı yönetimin personel maaşlarıyla ilgili herhangi bir kesinti yapmadığı ve maaşların tamamının ödeneceği belirtildi. 

PERSONEL MAAŞLARI KESİNTİYE UĞRAMAYACAK
Galatasaray'da personel maaşlarının kesintiye uğramayacak. Sarı kırmızılı kulüp çalışanlarının maaşlarının büyük kısmını yatırdı.

Geri kalan kısmı da kesintiye uğramadı nakit ve sıcak para sorunu nedeniyle rötarlı da olsa sarı kırmızılı kulüp çalışanların parasını ödeyecek.

SELÇUK İNAN'DAN FEDAKARLIK

Öte yandan sarı kırmızılılarda futbolculardan istenen fedakarlığa ilk yanıt takımın kaptanlarından Selçuk İnan'dan geldi. Sosyal medyadan açıklama yapan tecrübeli futbolcu, "Geçmişte olduğu gibi, kaptanlığını yapmaktan onur duyduğum Türkiye'nin en büyük camiası olan Galatasarayımız için bugün de her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım. Futbolcu kardeşlerimin de bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğinden kuşkum yok. Sayın Başkanımız ve yönetim kurulumuzun takdir edeceği her türlü fedakarlık ve feragatı yapmaya hazır olduğumu kamuoyunun ve büyük Galatasaray taraftarının bilgisine sunmak istiyorum." dedi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)