comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Ozan Kabak'ın transferinde son durum

03 Ocak 2019, Perşembe 16:07
Galatasaray'da Ozan Kabak'ın transferinde son durum

Galatasaray'da Ozan Kabak, Fatih Terim ile görüşerek takımda kalma kararı verdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da transferi gündemde olan Ozan Kabak ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. İngiltere'den Watford'un talip olduğu iddia edilen futbolcuyla ilgili son gelişmeleri derledik. 
 

Galatasaray'da Ozan Kabak transfer olacak mı?


Galatasaray yönetimi Ozan Kabak'ın Cardiff ve Watford ile görüştüğü yönündeki haberler hakkında, genç futbolcu için İngiliz kulüplerinden resmi veya menajerler aracılığıyla teklif gelmediğini, Ozan Kabak'ın Premier Lig'e gideceği yönündeki iddiaların doğru olmadığını belirtti. Öte yandan Ozan Kabak için Inter'in talip olduğu ancak Galatasaray'ın oyuncuyu ligin ikinci yarısında da takımda tutmak istediği öğrenildi.

FATİH TERİM İLE GÖRÜŞTÜ
Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, Serdar Aziz'den sonra Ozan Kabak ile de görüştü. Sarı kırmızılı kulüpteki geleceğini netleştirmek adına önce Teknik Direktör Fatih Terim'in görüşlerini ön planda tutan Ozan Kabak'ın, Galatasaray'da kalması kararı çıktı.

Inter'den teklif alması ve kontratındaki maddeye karşın, “Galatasaray'ın menfaatleri yerine gelmeden, Fatih Terim'in onayı olmadan bir yere gitmem” yanıtı veren Ozan Kabak, ligin 2.yarısında da sarı kırmızılı formayı giyecek. Ozan Kabak, Terim ile görüştükten sonra kendisine Inter ve İspanyol kulüpleri başta Avrupa'dan gelen tüm tekliflere olumsuz yanıt verdi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!