comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da ortak tepki: "Çok Teşekkürler"

06 Kasım 2018, Salı 17:15
Galatasaray'da ortak tepki:

Galatasaraylı teknik heyet, futbolcular ve kulüp çalışanları, PFDK sevkleri sonrası "Çok Teşekkürler" paylaşımı yaptı.

FutbolArena - Galatasaray'da Hasan Şaş, Ndiaye, Donk ve Garry Rodrigues, "Saldırı" gerekçesiyle, Mustafa Cengiz ve Fatih Terim, "hakaret ve tehdit" ile "sportmenliğe aykırı açıklamaları" nedeniyle, Mariano ve Abdurrahim Albayrak ise "talimatlara aykırı hareket" nedeniyle PFDK'ya sevk edildi. Galatasaraylı teknik heyet, futbolcular ve kulüp çalışanları, PFDK sevkleri sonrası "Çok Teşekkürler" paylaşımı ile tepkilerini dile getirdi.
 

Galatasaraylılar neden "Çok teşekkürler" paylaşımı yapıyor?


Başta Younes Belhanda ve Fernando Muslera olmak üzere Galatasaraylı futbolcular, teknik heyet görevlileri ve sosyal medyadaki binlerce taraftar, PFDK sevklerine tepki olarak ortak bir paylaşım belirledi. Siyah ekran üzerine beyaz fontla "Çok teşekkürler. Kenetlen başka Galatasaray yok" ifadelerine yer veren sarı kırmızılılar, Türkiye Futbol Federasyonu ve Profesyone Futbol Disiplin Kurulunu hedef aldı.

FATİH TERİM'İN PAYLAŞIMI
Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ise PFDK sevklerinden sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Her kim ki yaşananlardan fayda sağlıyor ve içinde bulunduğu durumdan çıkmak için hedef şaşırtarak gündem yönetmeye çalışıyorsa, her kim ki Galatasaray ile Fatih Terim adı yan yana gelince rahatsız oluyorsa, her kim ki kalemiyle sarı kırmızı renklere adanmış hayatları yok sayıyorsa, karşısında yüreği, duası, emeği, sözü, altın teri ile kenetlenince müzesi dolan 30 milyon Galatasaraylı olduğunu unutmamalı" yorumunu yaptı.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.