comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da olağanüstü toplantının perde arkası

11 Ağustos 2017, Cuma 20:14
Galatasaray'da olağanüstü toplantının perde arkası

Galatasaray'da 16 Ağustos'ta tarihinde alınan olağanüstü toplantı kararının perde arkasında büyük bir kriz yaşandı. 

FutbolArena Özel -  Galatasaray Kulübünde, 20 Divan Kurulu üyesinin imzası ile 16 Ağustos tarihinde Olağanüstü toplantı kararı alınırken, bu olayın perde arkasına FutbolArena ulaştı!

Galatasaray'ın yaptığı transfer harcamalarının kaynağı hakkında detaylı bilgi almak adına toplantı yapılması adına imza toplayan 20 üye dilekçe ile önergelerini sarı kırmızılı kulübe yolladı.
Divan Kurulu Başkanlığına gelen bu durum Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'e iletildi.
Başkan Özbek ise dilekçeye imza atan üyelerin bu talebini kabul etmedi. Başkan Özbek, tüzük gereğince bu toplantıyı yapacaklarını belirtip tek bir şart öne sürdü.

"O ÜYELER KULÜBE GELİP İMZALARINI ATACAK"

Başkan Dursun Özbek'in bu kararı üzerine üyelere iletildi ve 20 üyenin söylenerek, tepki göstererek de olsa Türk Telekom Stadyumuna gelerek imza attı. Karar bu şekilde alındı. 
 

Galatasaray'da Divan Olağanüstü toplanıyor


Galatasaray'da bazı Divan Kurulu üyeleri ıslak imza toplayarak olağanüstü Divan Kurulu toplanması için kulübe başvuruda bulunmuştu. Islak imzalı dilekçeleri kabul etmeyen Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, bu imzaların noter oynaylı olması gerektiğini belirtmişti.

İrfan Aktar'ın bu açıklamasına tepki gösteren Divan Kurulu üyeleri bugün Galatasaray Türk Telekom Stadymu'una giderek dilekçeleri tek tek teslim ettiler ve olağanüstü divan kurulunun gerçekleşmesini istediler

Galatasaray Kulübü'nden yapılan resmi açıklamada 16 Agustos Çarşamba günü Divan Kurulu Toplantısının olacağı bilgilendirmesi yayınlandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.