comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da olağanüstü imza kampanyası

08 Ağustos 2017, Salı 18:11
Galatasaray'da olağanüstü imza kampanyası

Galatasaray'da yapılan transferlerin ardından divan kurulu üyeleri olağanüstü bir hazırlığa başladı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da olağanüstü bir hazırlık yaşanıyor. Sarı kırmızılılarda Başkan Dursun Özbek, 21. şampiyonluğa ulaşmak adına transferde hız kesmezken, ödenen rakamlar ve atılan imzalar Galatasaray camiasında büyük tartışma yarattı.


Galatasaray Divan Kurulu'nda imza toplanıyor!


Galatasaray Kulübü Divan Kurulu içinde son 1 haftadır olağanüstü hareketlilik yaşanmaya başladı.
Özellikle Ndiaye'nin kontratında tartışma yaratan şartlar üzerine Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyeleri imza toplamaya başladı.

HAYRİ KOZAK, FUTBOLARENA'YA KONUŞTU!
Galatasaray Kulübü Divan Kurulunun önemli isimlerinden Hayri Kozak konuyla ilgili FutbolArena'ya yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Galatasaray yönetimine Riva ve Florya projelerinde destek verdim. Çünkü kulübün düzlüğe çıkması için akılcı bir projeydi. Fakat Galatasaray başkanı kulübü mali disipline kavuşturacağı yönünde açıklamalar yaparken, transferlere bu kadar paralar harcanması tuhaf. Bir çelişki var. Olağanüstü imza kampanyasıyla ilgili hazırlanan bir metin bana da geldi. Fakat bu metnin yönetime de gönderilmesini söyledim. Bu metne imza atmam için bir talep olmadı, zaten imza verilecek bir durum da yoktu. Yakında genel kurul olmadığı için divan kurulunda bu konu zaten gündeme gelecek. En erken toplantı da Eylül'ün 2. haftasında. Temmuz ve Ağustos aylarında 2 aylık bir ara oluyor. Eylül'de bu transfer harcamalarıyla ilgili yönetime sorulamız olacak."
Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.