comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Mustafa Cengiz ve Adnan Öztürk bir araya geliyor!

03 Mayıs 2018, Perşembe 17:01
Galatasaray'da Mustafa Cengiz ve Adnan Öztürk bir araya geliyor!

Galatasaray'da adaylık açıklamalarına kısa süre kala kulisler hareketlendi. Eski Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Mustafa Cengiz ile biraraya gelecek.

FutbolArena - Sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz, bir dönem Başkan Yardımcılığı yapan Adnan Öztürk ile bir araya gelecek. Galatasaray'da başkanlık seçimi bu zirveden çıkacak karara göre şekillenebilir.


Adnan Öztürk, Mustafa Cengiz'in listesinde mi olacak?


Liste çalışmalarını sürdüren Mustafa Cengiz, Adnan Öztürk ile yapacağı görüşmede 26 Mayıs'taki genel kurula birlikte, aynı listede girmek adına görüşme yapacak. Adnan Öztürk ise daha önce gençlik hareketinde .2. Başkan olmak üzere görüşmeler gerçekleştirmişti. Öztürk'ün bu teklife ne cevap vereceği merak ediliyor.


Dursun Özbek aday olacak mı?


Öte yandan Galatasaray'ın eski başkanı Dursun Özbek'in, Adnan Polat döneminde görev yapan Taner Aşkın'ın ardından yönetim kurulu listesine Işın Çelebi'yi de dahil ettiği ortaya çıktı.

Öte yandan Sarı kırmızılı kulüpte Mayıs ayında yapılacak olan Seçimli Genel Kurulda aday olmasına kesin gözle bakılan Dursun Özbek, FutbolArena'ya şu açıklamaları yaptı:
"TATİLDEN SONRA KARAR VERECEĞİM"

"10 gün tatile çıkacağım. Galatasaray Genel Kurulu, takdir hakkını kullandı. Henüz adaylık konusunda kesin kararımı vermiş değilim. Yol haritası, durum değerlendirmesini yapıp karar vereceğim"

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"