comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Mustafa Cengiz, Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas ile anlaştı

18 Ocak 2018, Perşembe 18:59
Galatasaray'da Mustafa Cengiz, Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas ile anlaştı

Galatasaray başkan adayı Mustafa Cengiz, camianın önemli isimlerinden Abdurrahim Albayrak ile Burak Elmas ile temaslarından olumlu sonuç aldı. Abdürrahim Albayrak bu gelişmeyi yakın çevresine doğruladı.

FutbolArena - Galatasaray başkan adayı Mustafa Cengiz, Mayıs ayında tekrar seçim yapacağı vaadinin yanı sıra bir koz daha elde etti. Camianın sevilen isimleri Abdurrahim Albayrak ile Burak Elmas listeye dahil edildi.
 

Abdurrahim Albayrak ile Burak Elmas hangi adayın listesinde?


Başkan Adayı Mustafa Cengiz, Bloomberg TV'ye yaptığı açıklamada Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas ile anlaştığını ve seçilirse Sportif AŞ'den bu ikilinin sorumlu olacağını duyurdu.

ALBAYRAK YAKIN ÇEVRESİNE DOĞRULADI
Abdurrahim Albayrak da bu gelişmenin doğru olduğunu ve Cengiz'in göreve seçilmesi halinde Sportif AŞ Yönetim Kurulunda yer alacaklarını yakın çevresine belirtti.

BURAK ELMAS DA AÇIKLADI

Burak Elmas kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Sayın Mustafa Cengiz'e bu zor yolculukta ve sonrasında her türlü desteği vereceğimi söylemiştim. Teveccüh edip vereceği her türlü görev için sözüm geçerlidir..Biz Galatasaraylıyız ve hep buradayız." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)