comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Mert Çetin transfer gündeminde var mı?

29 Ocak 2020, Çarşamba 13:58
Galatasaray'da Mert Çetin transfer gündeminde var mı?

Galatasaray'da transferin son günlerinde Mert Çetin ismi ortaya atıldı.

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmaları son 3 güne girilirken hızlandırıldı. Sarı kırmızılılarda Luyindama'nın sakatlığı sonrası stoper bölgesine yapılacak takviyeyle ilgili Mert Çetin iddiası ortaya atıldı. Roma forması giyen futbolcunun sezon sonuna kadar kiralanması için görüşmeler yapıldığı iddia edildi.
 

Galatasaray Haberleri: Mert Çetin transfer edilecek mi?


Roma ile kiralama konusunda anlaşma sağlandığı öne sürüldü. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göreyse sarı kırmızılıların gündeminde şu anda Mert Çetin bulunmuyor. Galatasaray'ın Velez'de forma giyen Gianetti için girişimlerinin devam ettiği öğrenildi.

GIANETTI TRANSFERİNDE SON DURUM
Luyindama'nın sezonu kapatması üzerine savunmaya takviye yapmak isteyen Galatasaray Gianetti'nin transferini yetiştirmek isterken  vakti de daralmaya başladı. Sarı kırmızılı kulüp Arjantin ekibinden bu gece nihai kararı vermelerini ve olumlu-olumsuz geri dönüş yapmalarını istedi. 

Galatasaray 26 yaşındaki stoper için kulübü ve kendisine 5 aylığına 500 bin euro teklif etmişti. 
Çünkü Galatasaray bu gece geç saatlere kadar istediği yanıtı alamazsa bu transferi gerçekleştiremeyecek.  Nedeni ise TFF'de artık statü değişti. Ara transfer dönemi Cuma günü gece yarısı değil mesai saati bitiminde 18:00'de sona erecek. Ve bu saate kadar da futbolcunun tüm lisans, evraklarını çıkması gerekiyor. 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)