comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Mehmet Özbek de istifa etti

25 Ocak 2018, Perşembe 17:31
Galatasaray'da Mehmet Özbek de istifa etti

Galatasaray'da yönetim kurulu üyesi olan eski başkan Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek de istifa etti.

FutbolArena - Galatasaray'da baskın seçimi kaybeden Dursun Özbek'in yönetim kurulundaki isimler de birbir istifalarını sunuyor. Son olarak Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek ve Mehmet Dedeoğlu da istifalarını verdi.


Galatasaray'dan KAP açıklaması


Galatasaray'ın konu ile ilgili olarak Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) açıklaması şöyle oldu.

"Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Mehmet Dedeoğlu ve Sn. Mehmet Aydın Özbek 25.01.2018 tarihi itibariyle, Yönetim Kurulu Üyeliklerinden istifa etmiştir. Yönetim Kurulumuz istifa ile boşalan Yönetim Kurulu Üyeliklerine Türk Ticaret Kanunu'nun 363 üncü maddesi kapsamında, yasal şartları haiz, yeni üyeler seçip ilk genel kurulun onayına sunacaktır.  
Kamuoyuna saygıyla duyurulur."


Mustafa Cengiz'den teşekkür mesajı


Galatasaray'ın 37. Başkanı seçilen Mustafa Cengiz'in kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile kendisini tebrik eden rakip kulüplere teşekkür etti.

"Kulübümüzün 20 Ocak 2018'de yapılan Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı'nda başkanlık onuruna layık görülen ben ve yönetim kurulu arkadaşlarıma resmi yayın organlarından tüm iyi dileklerini ileten başta Beşiktaş, Medipol Başakşehir ve Kayserispor kulüplerine nezaketlerinden ötürü şahsım, yönetim kurulu ve camiam adına teşekkür ederim.

Ayrıca gerek kişisel olarak yaptıkları aramalarla, gerek sosyal medya üzerinden gönderdikleri mesajlarla bana ve yönetim kurulu arkadaşlarıma başarı dileğinde bulunan tüm rakiplerimize, sponsorlarımıza, üyelerimize ve Büyük Galatasaray taraftarına teşekkürlerimi iletirim" diye konuştu
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz..

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)