comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Mayıs'a kadar Duygun Yarsuvat modeli

21 Aralık 2017, Perşembe 22:12
Galatasaray'da Mayıs'a kadar Duygun Yarsuvat modeli

Galatasaray'da Ocak ayında Dursun Özbek'in aldığı erken seçim kararını "Baskın Seçim" olarak değerlendiren Duygun Yarsuvat kolları sıvadı. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek'in Ocak ayında erken seçim gitme kararına tepki gösterenlerin başında Duygun Yarsuvat geliyor. Yarsuvat şimdiden kolları sıvadı. 


Galatasaray'da Ocak ayı seçim haberleri (Dursun Özbek, Duygun Yarsuvat)


Galatasaray'da başkan Dursun Özbek'in aldığı erken seçim kararına tepki gösteren ve 'baskın seçim' olarak niteleyen eski başkan Duygun Yarsuvat kolları sıvadı. Yarsuvat eğer camiada destek alacak bir başkan adayı çıkaramazsa Mayıs'a kadar 6 aylığına kendisi başkan adayı olarak çıkmayı planlıyor.

Öte yandan Galatasaray Eski Başaknı Duygun Yarsuvat camiada birçok isimler görüşerek etrafında toplama hedefinde.
 

Faruk Süren'in Dursun Özbek eleştirisi


Galatasaray'ın efsane başkanı Faruk Süren, FutbolArena'ya verdiği röportajda baskın seçim kararı alan Dursun Özbek'i eleştirdi.
"Bizim bildiğimiz Galatasaray tüzüğünde her olağanüstü seçim, kendi dönemini tamamlar." diyen Faruk Süren, "Şimdi hukukçular birbirlerine karşı görüşler belirtiyor. Kimisi diyorki 'Bu seçim, normal seçim dönemini tamamlar yani 2018 Mayıs'ına kadar geçerlidir.' Kimisi de diyorki '3 yıllığına tekrar yeni bir dönem başlar.' Bana göre bu mantiki değil. Tüzüğün zayıflığından yararlanılması bana göre Galatasaray etiği ile bağdaşmıyor." 

Sarı Kırmızı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.