comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Mathias Olivera transferinin gerçekleşmeme sebebi

23 Temmuz 2017, Pazar 21:53
Galatasaray'da Mathias Olivera transferinin gerçekleşmeme sebebi

Galatasaray'da İstanbul'a getirilen genç futbolcu Olivera'nın transferi gerçekleşmedi. Perde arkasındaki gerekçeye FutbolArena ulaştı. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın geçtiğimiz günlerde İstanbul'a getirdiği genç sol bek Mathias Olivera'da şok bir gelişme yaşandı. Muslera'nın tavsiyesi üzerine İstanbul'a getirilen genç futbolcu ülkesine döndü. 


Galatasaray'da Mathias Olivera transferi neden olmadı?


Galatasaray'ın İstanbul'a getirdiği ve genç takım için düşündüğü Mathias Olivera transferi olumsuz sonuçlandı. Muslera ve scout ekibinin tavsiyesi üzerine İstanbul'a getirilen 18 yaşındaki Oliviera, ailevi nedenlerden ötürü Galatasaray'a transferi gerçekleşmediği ortaya çıktı
 

Galatasaray'ın transfer için İstanbul'a getirdiği Mathias Olivera'da önemli bilgiler


Galatasaray'ın İstanbul'a getirdiği 19 yaşındaki Uruguaylı sol bek Mathias Olivera son olarak Ocak ayında Uruguay'ın Nacional takımında forma giydikten sonra sözleşmesi feshedildi ve kendisini hazır tutmak amacıyla başka bir 2. lig takımında antrenmanlara çıktı. Ancak Olivera'nın Nacional'de sözleşmesinin feshedilmesi sebebinin altında yatan gerçek ise bambaşka.

MENAJERİ: "DOLANDIRICILIK İDDİALARI DOĞRU DEĞİL"
Mathias Olivera'nın menajeri Fonseca, Nacional kulübünün genç futbolcunun sözleşmesini feshetmesinin ardından yaptığı açıklamada, "Olivera ile birlikte Amaral'ı bilerek oynatmadılar. Dolandırıcılık suçlamaları var. Ben insanların paralarını almıyorum. Transferlerle ilgili tüm detaylara, kim ne kadar almış hepsine bakabilirler." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.