comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da mali genel kurul öncesinde sürpriz hazırlık

29 Mart 2018, Perşembe 19:32

Galatasaray'da kritik zirvenin kapalı oturum yapılması istenecek. Galatasaray camiası, Cumartesi günü yapılacak olan Mali Genel Kurul toplantısına kilitlendi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da yaklaşan mali genel kurul öncesi sürpriz bir karar alındı.

Dursun Özbek dönemine dair yapılacak ibra oylaması, Galatasaray kulübü içinde şimdiden tartışma yaratırken bazı üyeler ise sürpriz bir önerge hazırladı.
 

Galatasaray'da mali genel kurul öncesi son gelişmeler


Galatasaray adına büyük önem taşıyan toplantının başında bu zirvenin basına be kamuoyuna kapalı bir şekilde yapılması önerge ile toplantı başkanlığına sunulacak.
İbra oylaması ve geçen yıla dair mali-idari olayların masaya yatırılacağı mali genel kurulun kapalı oturum ile yapılmasının teklifi şu anda tartışma yaratmış durumda. Eski başkan Dursun Özbek, yönetimi bu önergeye ise karşı çıkıyor. Her şeyin medya-kamuoyunda tartışılmasını istiyor.
 

Mustafa Cengiz'in şirketler için aldığı karar


Galatasaray'ın güç ve potansiyelini harekete geçirmek isteyen yönetim önemli bir yeniliğe imza attı. Galatasaray Kulübünün bünyesindeki 5 şirkete ise potansiyeli, bilgi ve birikimi olan sarı kırmızılı renklere gönül vermiş isimler seçilip, görüşülerek atandı. Bu hamle ile birlikte Başkan Mustafa Cengiz, yönetim kararı ile şirketlere sadece 1 üyesini atadı.

Kısaca her şirkete, Galatasaray'a üye olan ve o dalda uzman, profesyonel anlamda katkı verebilecek isimler atandı. Geçmişte Galatasaray yönetim kurulu üyelerinin görev aldığı şirketlerde artık sarı kırmızılı kulübe katkı vermek isteyen genel kurul üyeleri bulunuyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.