comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Maicon'un transfer görüşmelerinde pürüz çıktı

31 Ocak 2019, Perşembe 12:17
Galatasaray'da Maicon'un transfer görüşmelerinde pürüz çıktı

Çin Kulüpleri tarafından teklif alan Galatasaray'ın Brezilyalı savunma oyuncusu Maicon'un transferi çıkmaza girdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın satarak Luyindama transferi için kaynak yaratmak istediği Brezilyalı savunma oyuncusu Maicon'un transferinde pürüz çıktı.


Galatasaray Transfer: Galatasaray, Maicon'u satacak mı?


Çin Kulüplerinden teklif alan ve Galatasaray'ın Luyindama transferini yapmak için ayrılmasını beklediği Maicon'dan iyi haber henüz gelmedi. Galatasaray'dan ayrılmak için Çin ekiplerinden en az 3 milyon euro para talep eden Maicon'a yapılan teklifin 2.5 milyon euro olduğu belirtildi.

İKNA ETMEYE ÇALIŞACAKLAR
Brezilyalı stoperin de bu şartlar altında Galatasaray'dan ayrılmak istemediği öğrenildi. Çin ekibine transferi için teklife artış bekleyen Maicon ile Galatasaray kulübü yetkililerinin de görüşeceği ifade edildi.


Galatasaray Kostas Mitroglou'nu KAP'a bildirdi


Galatasaray, Marsilya'dan Mitroglou'nu 1.5 yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı. Galatasaray, Kostas Mitroglu transferini KAP'a bildirdi. Yunan futbolcu 31 bugün İstanbul'da sağlık kontrollerinden geçecek ve sonrasında resmi sözleşmeyi imzalayacak.

SABAHA KARŞI İSTANBUL'A GELDİ

Galatasaray'ın her konuda anlaşma sağladığı ve 1,5 yıllığına kadrosuna katmayı planladığı Kostas Mitroglou dün gece 04:00 saatlerinde İstanbul'a geldi. Galatasaray, Kostas Mitroglou ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

''Profesyonel futbolcu Konstantinos Mitroglou'nun geçici transferi konusunda kulübü Olympique De Marseille Sasp ile resmi görüşmelere başlanmıştır.''Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)