comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Lucescu ile yapılan zirve sonuçlandı

28 Temmuz 2017, Cuma 17:45
Galatasaray'da Lucescu ile yapılan zirve sonuçlandı

Galatasaray'da Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Can Topsakal ile Lucescu yapılan görüşmeden ne sonuç çıktı? İşte ayrıntılar. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Lucescu ile yapılan görüşmelerden ne sonuç çıktı? Lucescu Galatasaray'a geliyor mu? Sarı kırmızılı kulübün Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Can Topsakal'ın, Romanya'ya görüşmeye gittiği Lucescu ile yapılan görüşmelerin ayrıntıları. 
 

Galatasaray'a Lucescu geliyor mu?


Galatasaray kulübünün Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Can Topsakal'ın, Romanya'ya görüşmeye gittiği Lucescu ile herhangi bir anlaşma yapılmadı. Başkan Dursun Özbek'in çekimser yaklaştığı Lucescu formülünü gündeme getiren Can Topsakal, Romen teknik adamla yaptığı zirveden sonuç alamadı. Eğer başkan Özbek karar değiştirip isterse Romanya'ya 2.Luce seferi düzenlenecek. Ancak Lucescu'nun da, Türkiye A Milli Takımı'nda Terim'in istifası ile boşalan Teknik Direktörlük koltuğunu düşündüğü belirtildi
 

Dursun Özbek, Lucescu için neden sinirlendi?


Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in, havaalanında Lucescu ile alakalı görüş belirten ve Romen teknik adam ile bir araya geleceğini deklare eden Can Topsakal'a açıklama yaptığı için tepki gösterdiği ortaya çıktı.

Özbek'in, Igor Tudor'un görevde olduğu ve Fatih Terim konusunda ise kendisi dahil tüm yönetimin sessiz olduğu dönemde Can Topsakal'ın, Lucescu hakkında görüş bildirmesi üzerine öfkelendiği belirtildi
Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.