comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Lucescu ile görüşen Can Topsakal: "Bize sorduğu soru..."

28 Temmuz 2017, Cuma 21:08
Galatasaray'da Lucescu ile görüşen Can Topsakal:

Galatasaray'da Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Can Topsakal, Lucescu ile yapılan görüşmenin ardından sıcak bir açıklamada bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'da Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Can Topsakal'ın Lucescu ile görüşmesinden ne sonuç çıktı? Rumen teknik adamla yapılan görüşme hakkında Can Topsakal sıcak bir açıklama yaptı. Galatasaray'da Lucescu transferinde son dakika haberleri. 
 

Galatasaray'a Mircea Lucescu geliyor mu?


Galatasaray kulübünde Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Can Topsakal, Lucescu ile yaptığı görüşmenin ardından sıcak bir açıklamada bulundu. A Spor'da Harun Muslu'ya konuşan Topsakal şu ifadeleri kullandı:

"Lucescu ile görüştük. Son derece olumlu geçti ve güzel şekilde konuştuk. Galatasaray'da kuracağımız sistem ve yapı üzerine konuştuk. Genel menajerlik sistemi ve futbol aklı üzerine tüm konuları masaya yatırdık. Bununla birlikte Lucescu da bazı teknik sorular sordu. Bu sorular takımın durumu, kimler var ve yaşları neler? sorusu üzerineydi.  ifadelerini kullandı. 
 

Galatasaray'da Lucescu haberleri


Lucescu'nun yakın arkadaşı Constanin Angelache, Rumen basınına yaptığı açıklamada, "Lucescu şu anda dinlenmeli. Kendisi de bunu söylüyor. Hatta kendisiyle Galatasaray hakkında yaptığımız görüşmede yılbaşına kadar çalışmayı düşünmüyorum dedi. Eğer cazip bir teklif ve kendisinin de evet diyeceği bir öneri gelmezse dinlenecek. Çünkü Zenit'te çok yıprandı ve yoruldu. Artık eskisi kadar da genç değil, malum. Bu yüzden dinlenmeyi düşünüyor." ifadelerini kullandı. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.