comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Levent Tüzemen'den çarpıcı iddia: 'Dursun Özbek, Lucescu için uğraş veriyor'

23 Temmuz 2017, Pazar 11:54
Galatasaray'da Levent Tüzemen'den çarpıcı iddia: 'Dursun Özbek, Lucescu için uğraş veriyor'

Galatasaray'da UEFA Avrupa Ligi'nden elenilmesinin ardından Igor Tudor'a eleştiri okları getirilirken spor yazarı Levent Tüzemen, Mircea Lucescu iddiasını ortaya attı.

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken UEFA Avrupa Ligi'nde Östersunds maçının yankıları devam ediyor. Galatasaray Transfer ile ilgili son gelişmeler FutbolArena'da

Maçın ardından Dursun Özbek yönetimine ve Igor Tudor'a öfke duyan Galatasaraylı taraftarlar adeta isyan etmişti.


Galatasaray, Lucescu'yu takımın başına getirecek mi?


Spor yazarı Levent Tüzemen ise son yazısında ilginç bir detaya yer verdi.
Sabah'ta yer alan yazıda, 'İgor Tudor göreve geldiğinde ilk soruyu soran sizdiniz. Tudor'un Östersunds performansını nasıl buldunuz?' sorusunda Levent Tüzemen, Dursun Özbek'in Mircea Lucescu için büyük uğraş verdiğini söyledi.


Levent Tüzemen'den Lucescu iddiası 


"30 Mayıs 2017'de GSİAD'ın iftar yemeğine katıldım. İftarda Başkan Dursun Özbek ve bazı yöneticiler vardı. Bana Tudor'dan memnun olmadıklarını aktardılar. Bir yönetici de "Lucescu'yla dirsek temasındayız, ikna etmeye çalışıyoruz" demişti. Başkan Özbek, hala Lucescu'yu getirmek için büyük çaba harcıyor ama İsviçre'de Lucescu'yla görüşen bir arkadaşım bana şu bilgiyi aktardı: Luce, 'Galatasaray beni ısrarla istiyor. Sürekli arıyorlar. Galatasaray benim için çok özel bir kulüp ama Galatasaray'a gelmek için o gün bugün değil... Çünkü Galatasaray'ın içi çok karışık... Benim bu ortamda görev yapmam zor' demiş birebir diyaloğunda" 

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.