comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Levent Nazifoğlu'ndan Divan Kurulu toplantısı sonrası flaş açıklama! "Olaylar..."

16 Ağustos 2017, Çarşamba 20:33
Galatasaray'da Levent Nazifoğlu'ndan Divan Kurulu toplantısı sonrası flaş açıklama!

Galatasaray eski yöneticisi Levent Nazifoğlu, Divan Kurulu toplantısında yaşanan olaylarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray eski yöneticisi Levent Nazifoğlu, Divan Kurulu toplantısında yaşanan gerginliğin ardından A Spor'a bağlanarak yaşananları anlattı. Nazifoğlu, Başkan Dursun Özbek hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

"DAMGA VURMAK İSTEMEZDİM"
"Öncelikle Divan Kurulu'na damga vurmak istemezdim. Ben doğruları söyledikçe provokasyon oldu kenardan. Onlara cevap vermemem gerekiyordu. Ancak Dursun Özbek gözümüzün içine baka baka takımı 15 milyon euro'ya kurdum diyor. 99 milyon euro lazım futbol takımını çevirmek için."

"DURSUN ÖZBEK, ÜNAL AYSAL'IN YOLUNDAN GİDİYOR"

"Dursun Özbek, Ünal Aysal'ın yaptıklarını ve bu olayları anlattı. 3 sene şampiyon yaptı ama bizi mahfetti dedi. Orada biz kader birliği yaptık. Bunları yapmayacağız diye. Ancak Dursun Özbek, Ünal Aysal'ın aynı yolundan gidiyor. Kopya kağıdı gibi. Ünal Aysal konuşmasında bir tarafta borçlar, bir tarafta kupalar vardı. Borçları ödemeyi tercih etmedim, kupaları almayı tercih ettim dedi. Başkan da aynısını yapıyor. Belki 2 sene şampiyon olabilirsiniz ama sonu hüsran."

"99 MİLYON EURO LAZIM"

"60 milyon euro'yu hallettim diyor ama 99 milyon euro lazım. Gidecek oyuncular var. Aradaki bonservis farkını nasıl düşürmezsin!"

"KADRO DIŞI BIRAKILAN OYUNCULARA ÖDENECEK PARA"

"43 milyon euro futbolcuların maliyeti var. 6.5 milyon euro stopajı var. 6.5 milyon euro da puan başı primleri var. 4.350.000 euro menajerlik masrafı var. Daha sonra burada kadro dışı bıraktığımız oyuncular var. De Jong, Donk, Cavanda. Bunların da alacakları para 7 milyon euro. 4.9 milyon euro Riekerink ve Olcan Adın'a ödenecek." 

"GALATASARAY'DA OLAYLARIN GELİŞİMİ"

"Galatasaray'da olaylar sen beni görme, ben seni görmeyeyim diye gelişiyor. Burada nasıl böyle konuşulur derler. Burada nasıl konuşulur derler. Dışarı çıkınca herkes birbirinin arkasından konuşur. Benim tarzım yüz yüze.  Alper Narman provokasyonu yapan isim. Bu yüzden gerginlik çıktı."
 

Galatasaray Divan Kurulu'nda Levent Nazifoğlu kavgası - İZLE


Galatasaray'da yapılan divan kurulu toplantısında Levent Nazifoğlu'nun kürsüye geldiği sırada, "Sayın başkan söylediklerim doğru mu? Konuşun" deyince Dursun Özbek, "Sen konuşuyorsun zaten" dedi ve bunun üzerinden salondan ayrılmak istedi. Levent Nazifoğlu'nun, "Size de bu yakışır" demesi üzerine gerginlik arttı.

Galatasaray yönetiminden Burçin Özkan, Levent Nazifoğlu'na yönelik "Terbiyesizlik yapma" çıkışına sinirlenen Nazifoğlu aynı sertlikle cevap verince ortalık karıştı. Tartışma sırasında Alper Narman salonu terk etti.

Divan Başkanı İrfan Aktar'ın 10 dakikalık ara vermesinin ardından yeniden kürsüye gelen Levent Nazifoğlu, Dursun Özbek'ten özür dileyerek konuşmasına devam etti.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"