comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Levent Nazifoğlu'ndan bomba açıklamalar

16 Ağustos 2017, Çarşamba 15:16
Galatasaray'da Levent Nazifoğlu'ndan bomba açıklamalar

Galatasaray olağanüstü divan kurulu toplantısında konuşma yapan eski sportif aş yönetim kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, salondaki tansiyonu yükseltti.

FutbolArena - Galatasaray'da olağanüstü divan kurulu toplantısı gerçekleşiyor. Galatasaray'da divan üyeleri, Dursun Özbek ve yönetimine bu sezon başında yapılan transferler konusunda sorular soruyor.


Galatasaray'da Levent Nazifoğlu'ndan bomba açıklamalar


''DE JONG 500 BİN EURO'YA OYNUYORDU 2.5 MİLYON EURO VERDİK''

"Sayın başkan 34 milyon Euro harcama dediniz ama 38 milyon Euro açıklandı. Doğru mu değil mi? De Jong 500 bin Euro'ya oynuyordu biz aldık 2,5 milyon Euro ödüyoruz. Bizim bu sene ödememiz gereken para 99 milyon Euro. Kimse kimseyi kandırmasın. Cenk gönen için 200 bin euro boservis aldık sanıyorsunuz değil mi? Hayır 200 bin euro ödedik.''
''Bize gelip beni rahat ettireceksiniz dedi. Herkes sizinle uğraşsın, bizde o arada borçları kapadalım dedi'' Levent Nazifoğlu'nun sözlerinden sonra, yaşanan tartışmalar üzerine Galatasaray divan kuruluna 10 dakika ara verildi. 

''ARTIK RİVA YOK!''

Verilen 10 dakikalık aradan sonra yeniden sözlerine başlayan Levent Nazifoğlu: "Sayın başkanım size söylediğim söz için özür diliyorum. Ben tarzımdan dolayı özür diliyorum. Galatasaray için kendimi yakıyorum burada. Ali Sami Yen'in koltuğunda oturan başkandan bir daha özür diliyorum. Tarzımdan dolayı kırdığım insanlar kusura bakmasın. Ben hiçbir şey istemiyorum. Riva'yı satıp borç ödemeyi düşünmedin başkan.  Bor ödedim diyorsun 135 milyon Euro boç başka borç aldı nasıl olacak?. Artık Riva yok. 5 şampiyonluk adayı var umudumuz %30. Bunun için böyle harcama yapılır mı?''

''BORÇ BÖYLE YAPARAK OLDU''

"Riva bizim içimize su serperdi. 'Bir Riva'mız var' derdik. Ama Riva artık yok arkadaşlar. Bunun farkına varın. Eski başkanlar da böyle yapmadı mı? Biz 1.5 milyar TL borca böyle çıkmadık mı? Kol kırılır yen içinde kalır diyerek böyle oldu.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"