comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Latovlevici maskesini ne zaman çıkaracak?

21 Eylül 2017, Perşembe 12:00
Galatasaray'da Latovlevici maskesini ne zaman çıkaracak?

Galatasaray'ın Karabükspor'dan transfer ettiği Iasmin Latovlevici'nin sakatlığının ne zaman geçeceği ve de maskesini ne zaman çıkaracağı belli oldu.

FutbolArena - Galatasaray forması ile çıktığı ilk maçta beğeni toplayan ve sol tarafta Linnes'i kesen Romen sol bekin maskesinden ne zaman kurtulacağı da belli oldu.

Sezon başında Karabükspor'da forma giyerken aldığı darbe sonrasında damak ve burnunda kırıklar oluşan Latovlevici, 2 hafta daha maske ile oynayacak.
 

Galatasaray'da Latovlevici'nin maskesi


Kasımpaşa maçında eli sık sık maskesine giden Latovlevici, maskesini Milli Takım arasında çıkaracak.
LATOVLEVİCİ'YE YENİ MASKE DİZAYN EDİLDİ

Kasımpaşa maçında maçında zaman zaman sorun yaşayan Romen sol bek bu kez küçük bir maske ile sahaya çıkacak.

Sezon başında yaşadığı sakatlık nedeniyle burnu, çenesi ve damağında kırıklar oluşan Latovlevici için Galatasaray Sağlık Kurulu, bu kez küçük bir maske ile sahaya çıkmasını sağlayacak.

Damak ve çenesindeki kırıkların kaynaması üzerine Latovlevici, Bursa'da sadece burnunu koruyup daha rahat görüş açısına sahip olacağı küçük bir maske ile oynayacak.

2 MAÇ DAHA MASKE...

Galatasaray Sağlık Kurulu, Latovlevici'ye 2 hafta daha bu şekilde sahaya çıkması gerektiğini söyledi. Kısaca Latovlevici bu hafta Bursaspor deplasmanında ve Türk Telekom Stadyumu'ndaki Karabükspor maçına yine maske ile çıkacak.

Milli Takım arasının ardından oynanacak Konyaspor maçı ile birlikte Latovlevici kendisini rahatsız eden bu maskeden kurtulacak.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"