comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da küfüre isyan! Futbolcular...

06 Aralık 2017, Çarşamba 09:15
Galatasaray'da küfüre isyan! Futbolcular...

Galatasaray'da futbolcular yedikleri küfürlere ve hakaretlere isyan etti.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 14. haftası itibariyle lider Başakşehir'in bir puan gerisinde 2. sırada olmasına rağmen sosyal medyada en çok eleştirilen kulüplerin başında geliyor. Bu durum Galatasaraylı futbolcuları isyan ettirdi. 


Galatasaray sosyal medyada


Sabah'ın haberine göre sosyal medyadan en çok etkilenen kulüp olan Galatasaray'da futbolcular isyan bayrağını çekti. Türk Telekom Stadı'nda kazandıkları maçlarda bile takım arkadaşlarının ıslıklanmasına şaşıran futbolcular, "Ligin başından beri zirvedeydik ama çok eleştirildik. Takımdaki herkes sosyal medyada taraftarımız tarafından linç edildi" diyerek görüşlerini paylaştılar.

KULÜBÜ TWİTTER YÖNETİYOR
Yabancı yıldızlar, özellikle özel hayatlarında aileleri ile paylaştıkları fotoğrafların altına yazılan küfürlerden rahatsız. Dursun Özbek başkanlığındaki yönetim ise iki yıldır sosyal medyadan fazla etkilenmesinin bedelini ağır ödüyor ve "Kulübü twitter yönetiyor" yorumları yapılıyor.

Hamza Hamzaoğlu'nun gönderilmesiyle başlayan süreçte birçok operasyonda taraftarın dediği oldu. Sosyal medyada ismi sürekli empoze edilen İgor Tudor, Riekerink'in yerine gelirken, Özbek ve ekibi bu periyotta sadece Sneijder meselesinde taraftarı dinlemedi.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.