comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da kritik toplantı! Tudor ile yollar ayrılacak mı?

05 Aralık 2017, Salı 15:40
Galatasaray'da kritik toplantı! Tudor ile yollar ayrılacak mı?

Galatasaray yönetiminin yapacağı kurul toplantısında Igor Tudor ile alakalı bir kararın çıkıp çıkmayacağı merak ediliyordu. FutbolArena bu bilgiye ulaştı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da herkesin dikkat kesildiği yönetim kurulu toplantısında neler yaşanacak. Bu toplantıda en çok merak edilen konu kuşkusuz Igor Tudor'un takımdaki geleceği olacak.
 

Galatasaray, Igor Tudor'u gönderecek mi?


Sarı kırmızılı takımın Beşiktaş'a mağlup olması nedeniyle önemi artan ve Teknik Direktör Tudor'un geleceği ile alakalı önemli olduğu iddia edilen yönetim kurulu toplantısında sürpriz bir karar çıkmayacak.

Tudor ile en azından devre arasına kadar devam edecek olan Galatasaray yönetimi kısaca bu toplantıda radikal bir karara imza atmayacak.
VE DURSUN ÖZBEK, FUTBOLARENA'YI DOĞRULADI

Toplantı çıkışa basına açıklamada bulunan Dursun Özbek, "Teknik direktör değişikliği söz konusu değildir. Fatih Terim ile görüşmedik. Sayın Terim de zaten bunu yalanladı. Böyle bir arayış içinde değiliz. Takımımıza ve teknik kadromuza inancımız tam." diye konuştu.


Galatasaray'da son dakika Fatih Terim gelişmesi


Sarı kırmızılı kulüpte Tudor'un geleceği tartışılırken Galatasaray taraftarının takımın başında görmek istediği Fatih Terim'in de bu konuya sıcak baktığı belirtildi. Camia içinde Galatasaray'ın Beşiktaş'a mağlup olması ile birlikte Fatih Terim sesleri daha da güçlü bir şekilde yükselirken, sarı kırmızılı yönetimden böyle bir teklif gelmesi halinde tecrübeli teknik adamın 'evet' yanıtı vereceği öğrenildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Ekim 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.