comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da kritik toplantı! Igor Tudor kararı...

23 Temmuz 2017, Pazar 14:52
Galatasaray'da kritik toplantı! Igor Tudor kararı...

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve kurmayları Hırvat çalıştırıcı Igor Tudor ile ilgili son kararını verdi. Igor Tudor, Galatasaray'dan gönderilecek mi? Detaylar haberimizde...

FutbolArena Özel - Galatasaray'da UEFA Avrupa Ligi'ne Temmuz ayında veda etmenin şoku yaşanırken Östersunds faciası sonrası en çok konuşulan isim kuşkusuz Igor Tudor'du. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Sarı-Kırmızılı ekibin sezon başlamadan bir teknik direktör değişikliğine gideceği iddia edilmiş ve Mircea Lucescu ismi dillendirilmişti. Ancak Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yöneticilerle yaptığı toplantıda Igor Tudor ile ilgili kesin karar aldı.


Galatasaray'da Igor Tudor için yapılan toplantı


Sportif direktör Cenk Ergün'ün de olduğu toplantıda Galatasaray, Igor Tudor ile yola devam etme kararı aldı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yöneticiler ve sportif direktör Cenk Ergün ile yaptığı görüşmelerde istikrardan yana olmaları gerektiği görüşü ortaya çıktı. Daha önce çok sık teknik adam değiştirdiklerinde büyük hataların ortaya çıktığı belirten Dursun Özbek, yöneticilerle Igor Tudor konusunda ortak görüşe sahip oldu.
Böylelikle Galatasaray'ın Igor Tudor ile sezona başlaması kesinlik kazandı.
 

Igor Tudor'dan Galatasaray taraftarına mesaj


Galatasaray taraftarına Östersunds maçı sonrası mesajlarda bulunan Igor Tudor, "Yarın teknik detaylar değil; yürek, karakter ve kişiliğimiz belirleyici olacaktır. Taraftarımızla birlikte turu geçeceğiz." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.