comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da kritik Dursun Özbek ve Igor Tudor görüşmesi

20 Kasım 2017, Pazartesi 16:04
Galatasaray'da kritik Dursun Özbek ve Igor Tudor görüşmesi

Başakşehir mücadelesinde alınan ağır skor Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek'i Florya'ya sürükledi.

FutbolArena Özel - Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Medipol Başakşehir mücadelesinde alınan ağır yenilgiden sonra Florya Metin Oktay Tesisleri'ne hareket ederek teknik heyet ile bir toplantı gerçekleştirecek. 


Galatasaray'da kritik Dursun Özbek ve Igor Tudor görüşmesi


Başakşehir mücadelesinde alınan ağır skor Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek'i Florya'ya sürükledi. Galatasaray'da başkan Dursun Özbek 16:00 sularında Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giriş yaparak saat 17:00'da yapılması beklenen futbol takımı idmanı öncesinde teknik heyet ile bir toplantı yapacak.

TÜM TEKNİK HEYETLE GÖRÜŞECEK
Igor Tudor'a Medipol Başakşehir mücadelesinde ortaya konan kötü futbolu soracak olan Dursun Özbek ayrıca sadece Cenk Ergün ve Igor Tudor ile değil tüm teknik heyet ile bir araya gelecek.


Galatasaray yönetimi Igor Tudor ile yollarını ayıracak mı?


Galatasaray yönetimi oklar teknik direktör Igor Tudor'a döndü. Galatasaray'ın Teknik Direktör Igor Tudor yönetiminde Başakşehir'e karşı aldığı 5-1'lik farklı mağlubiyet okların Hırvat teknik adama çevrilmesine neden oldu. Galatasaray yönetiminde Igor Tudor'un başarıya ulaştırıp ulaştıramayacağı tartışılmaya başlandı. Igor Tudor'a karşı güven bunalımı resmen yaşanıyor.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)