comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Koronavirüs testi! Derbiden sonra harekete geçildi

21 Mart 2020, Cumartesi 18:59
Galatasaray'da Koronavirüs testi! Derbiden sonra harekete geçildi

Galatasaray ve Medipol Başakşehir, Koronavirüs konusunda sıkı tedbirler aldı. Galatasaray kulübü ise derbiden hemen sonra harekete geçti. 

FutbolArena - Tüm dünyayı etkisi altına alan ‘Koronavirüs' salgını Türkiye'de de etkisini göstermeye başladı. Artan vakalar üzerine spor müsabakaları ertelenirken ‘Koronavirüs' konusunda Galatasaray ve Başakşehir kulüpleri oldukça titiz hareket etti. 


Galatasaray Koronavirüs haberleri 21 Mart 2020 Cumartesi


Galatasaray ve Başakşehir kulübünün tüm futbolcuları, teknik heyet ve staff ekibine ‘koronavirüs testi yaptırdığı ortaya çıktı. İki kulüp de liglerin ertelenmesi ile birlikte tüm oyuncularına, teknik heyete ve staff ekibine izin vermeden önce ‘coronavirüs' testine tabii tuttu. 
Galatasaray kulübünde bu işlemin derbiden hemen sonra yapıldığı ortaya çıktı. Tüm dünyayı etkisi altına alan bu salgının Türkiye'de de görülmeye başlanması, birçok futbolcunun yurt dışından misafirinin gelmesi üzerine Galatasaray hemen harekete geçti. 
Galatasaray yönetimi ve Fatih Terim'in tüm ihtimalleri ortadan kaldırmak adına bu konuda hassas ve titiz davranmalarını gerektiğini belirtip önce kararı oyunculara duyurdu. Bu uygulamayı takdir edip kabul ederken Florya'daki futbolcular, ekibe ‘coronavirüs' testi yapılmasına karar verdi. Hem Galatasaray hem de Başakşehir, yani lki kulübün de tüm futbolcuları, teknik ekibine yaptırdığı ‘coronavirüs' testlerinin sonuçları ise önümüzdeki hafta belli olacak.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)