comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da koronavirüs kararı bekleniyor

18 Mart 2020, Çarşamba 12:29
Galatasaray'da koronavirüs kararı bekleniyor

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, koronavirüs salgınıyla ilgili liglerin ertelenme ihtimaline karşı idmanı akşam saatlerine alarak beklemeye geçti.

FutbolArena - Derbi sonrasında koronavirüs salgını nedeniyle futbolcularına 2 gün izin veren Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, antrenman vaktini bu kez sabah değil akşam saatlerine aldı.

TFF, liglerin Nisan ayına kadar seyircisiz oynanacağını açıklasa da gözler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca olmak üzere 15 bakanın, Bilim Kurulu ile gerçekleştireceği görüşme ve sonrasında yapılacak  açıklamaya çevrildi.
Galatasaraylı futbolculara antrenman saatinin şu an için 17:00'de gerçekleştirileceği bilgisi iletildi. Bu zamana kadar koronavirüs salgını ile alakalı alınan tedbirler kapsamında bir açıklama ya da ligin ertelenmesi yönünde bir değişikliğe gidilirse Galatasaray'ın 17:00'deki antrenmanı iptal edilecek. Aksi yönde bir karar çıkmazsa Galatasaray takımı saat 17:00'de Florya'da toplanacak.

16.25 VE İDMAN İPTAL EDİLDİ

Galatasaray'da Fatih Terim, bu akşam yapılacak antrenmanı iptal etti. Sarı kırmızılılar, Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde yapılan toplantıdan çıkacak sonucu bekliyor. Futbolculara bugünkü idmanla ilgili yapılan bilgilendirmede, "Evinizden çıkmayın, ailenizle kalın. Bugünkü antrenman iptal edildi. Her şey netleşsin ona göre hareket edilerek programı belirleyeceğiz" denildi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)