comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da kombinelere Fatih Terim etkisi

10 Ocak 2018, Çarşamba 09:53
Galatasaray'da kombinelere Fatih Terim etkisi

Galatasaray yönetiminin sezonun ikinci yarısı için sunduğu kombinelere sarı kırmızılı taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. 

FutbolArena - Galatasaray yönetimi Fatih Terim ile anlaşmasının ardından sezonun ikinci yarısı için sunulan kombinelere sarı kırmızılı taraftarlar adeta hücüm etti. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da. 


Galatasaray'da kombinelere Fatih Terim bereketi


Galatasaray yönetiminin sezonun ikinci yarısı için sunduğu kombinelere sarı kırmızılı taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray Kulübü'nün Igor Tudor'un görevine son verip Fatih Terim'le anlaşmasından sonra tribündeki hareketlenme devam ediyor. 

KOMBİNELERE FATİH TERİM BEREKETİ
Üst üste gelen kötü sonuçlar nedeniyle sezon başındaki heyecanını kaybeden sarı-kırmızılılarda, Terim'in göreve gelmesinden sonra çıkılan Göztepe karşılaşmasına taraftarlar büyük ilgi göstermiş ve 46 bin 374 kişi Türk Telekom'a gelmişti.

Tecrübeli hoca ile beraber kombine sahiplerinin maça geliş oranındaki yüzde artarken diğer taraftan da yeni kart sahipleri buna eklendi. Sarı-kırmızılı kulüp son olarak 21. şampiyonluk yolunda sezonun ikinci yarısı için yeni kombine satışına başlandı. Dünkü satışlar ve yine Terim'in gelişinden sonra alınan kombinelerle beraber 2 bin civarında yeni bir grup tribünlere eklendi.


38 BİNE YAKLAŞTI

Galatasaraylı taraftarlar ikinci sezon kombinelerini 500 TL'den başlayan fiyatlarla alabiliyor. Galatasaray'da yeni kombine sahipleri ile beraber toplam kombine satışı 38 bine yaklaştı.

SON 24 SAAT İÇERİSİNDE YAŞANAN TÜM GELİŞMELER HABER TURUMUZDA.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)