comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da kombinelere Fatih Terim etkisi

28 Temmuz 2017, Cuma 09:44
Galatasaray'da kombinelere Fatih Terim etkisi

Galatasaray'da Fatih Terim heyecanı. Sarı kırmızılı taraftarlar takımın başında dördüncü kez Fatih Terim'i istiyor. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray'da gündem dördüncü Fatih Terim dönemi. Sarı kırmızılı camia ve taraftarlar Fatih Terim'in istifası sonrasında gözlerini Dursun Özbek ve yönetimine çevirdi. 


Galatasaray'da dördündü Fatih Terim dönemi mi?


Galatasaray'da gözler Fatih Terim ve Dursun Özbek yönetimine çevrildi. Sarı kırmızılı taraftarlar Fatih Terim'in istifası sonrasında takımın başında görmek istedikleri 62 yaşındaki deneyimli hoca için kulübe baskı yapıyor.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Fatih Terim'in Galatasaray ile anılmasının ardından kombine satışlarında da önemli gelişmeler yaşanıyor. Östersunds hezimeti sonrasında kombinelerini iptal ettiren sarı kırmızılı taraftarlar Fatih Terim'in takımın başına gelme ihtimaline karşı heyecanlandı.


Galatasaray'da kaç kombine iptal edildi?


Sneijder'in ayrılmasından sonra 100, Östersunds bozgunundan sonra da 200 kombine bilet sahibi taraftar kulübe başvurarak kombinelerine iade etti. Ancak, Galatasaray'a 6 lig şampiyonluğu kazandıran Terim'in yeniden takımın başına geçme ihtimali ortaya çıkınca, kombine iptal talebinde bulunan 200 kişi başvuruları geri çekti. Terim'in milli takımdan ayrılmasından sonra geçen 2 günde hiç yeni iade talebi olmadı.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.