comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da kaç kombine satıldı! Resmen açıklandı

11 Temmuz 2019, Perşembe 17:19
Galatasaray'da kaç kombine satıldı! Resmen açıklandı

Galatasaray'da yeni sezon öncesi satılan kombine sayısı açıklandı.

FutbolArena - Süper Lig'de sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray'da yeni sezonun kombine satışları da başlamıştı. Rekor satışlarla başlayan kombinelere büyük ilgi olduğu ve 32 bin rakamına ulaşıldığı açıklandı. Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Büyük Galatasaray taraftarının kulübümüze verdiği destek, duydukları inanç ve gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür ederiz." ifadelerine yer verildi. 
 

Galatasaray Haberleri: Galatasaray kaç kombine sattı?


Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

"2 yıl üst üste şampiyon olarak 22. şampiyonluğuna ulaşan, ait olduğu Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil edecek olan Galatasaray'ın, 2019-2020 futbol sezonu kombine satışları kısa sürede 32 bine ulaştı.
11 Haziran 2019 Salı günü başlayan kombine yenilemede ilk gün satış rakamlarıyla son 7 sezonun rekorunu kıran Galatasaray, kombine kart genel satış dönemi sayısında da rekora koşuyor. 

Takımımızın Türk Telekom Stadyumu'nda elde edeceği yepyeni zaferlerine ortak olmak isteyen taraftarlarımız yeni sezon kombinelerine yoğun ilgi gösteriyor. 

Büyük Galatasaray taraftarının kulübümüze verdiği destek, duydukları inanç ve gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür ederiz."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!