comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Jimmy Durmaz ve Şener Özbayraklı ne zaman açıklanacak?

29 Haziran 2019, Cumartesi 14:31
Galatasaray'da Jimmy Durmaz ve Şener Özbayraklı ne zaman açıklanacak?

Galatasaray'ın her konuda anlaşma sağladığı Jimmy Durmaz ve Şener Özbayraklı transferleri de hafta arasında açıklanacak.

FutbolArena - Galatasaray Kulübü, KAP bildirimlerine ara vermeyecek. Cuma günü Babel, Adem Büyük ve Valentine Ozornwafor'u kadrosuna kattığını duyuran Galatasaray, transfer açıklamalarına son sürat devam edecek. Sarı kırmızılı kulüp Jimmy Durmaz ile de kesin anlaşmasına varırken yerli oyuncu kadrosu da 2 takviye ile daha da genişlemiş olacak.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Jimmy Durmaz ve Şener Özbayraklı ne zaman imza atacak?


Galatasaray'ın en geç salı gününe kadar Şener Özbayraklı ve Jimmy Durmaz'ın da transferlerini KAP bildirimi ile açıklayacağı öğrenildi.

Şener Özbayraklı 2 yıllık sözleşmeye imza atıp sağlık kontrolünden de askere gitmeden önce geçerken Jimmy Durmaz da, İstanbul'a gelip kontrollerden geçtikten sonra 2 oyuncunun transferi de resmen duyurulacak.
 

Marcao, Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Teknik Direktör Fatih Terim, 2019/20 sezonu kadrosunu oluştururken ‘vazgeçilmez' isimler arasında gösterip ve ayrılığını kesinlikle istemediği Marcao'dan Galatasaray da kolay kolay vazgeçmeyeceğini gösterdi. Sarı kırmızılı yönetim “Kalitesi ve pozisyon bilgisi yüksek, solak bir stoper” ifadesi kullanarak Brezilyalı oyuncunun bonservis bedelini 25 milyon euro olarak belirledi.
Ocak ayında 4 milyon euro karşılığında Chaves Kulübünden alınan oyuncu için Galatasaray, bu oyuncuyu kesinlikle satmayı düşünmediğini ancak 25 milyon euro ve üzerinde bir rakam teklif edilirse ancak bu konuyu gündeme alabileceklerini iletti. Marcao'yu takip eden Atalanta başta olmak üzere kulüpler bu rakama yani 25 milyon euroya çıkarsa söz Fatih Terim ve yönetimde olacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"