comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Jason Denayer testi geçemedi

01 Eylül 2017, Cuma 18:39
Galatasaray'da Jason Denayer testi geçemedi

Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor, yeni transfer Jason Denayer içinde kolları sıvadı. Belçikalı oyuncudan gelen ilk veriler kötü.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın yeni transferi Jason Denayer, fizik kondisyon açısından testi geçemedi. Manchester City'den kiralanan oyuncu için uygulacak metotlar belirlendi. Galatasaray Transfer gündemiyle ilgili tüm gelişmeler FutbolArena'da!


Jason Denayer Galatasaray'da ilk 11 oynayacak mı?


Sarı kırmızılı takıma sezon başında önemli yüklemeler yapan ve fiziksel olarak iyi duruma getiren Teknik Direktör Igor Tudor, Denayer içinde kolları sıvadı

Belçikalı futbolcuyu milli takım arasında iyi duruma getirmeyi hedeflen Tudor, Denayer'e özel program uygulatacak.Denayer, aynı Feghouli gibi takımla yapacağı antrenmanları dışında kondisyonerler eşliğinde güçlendirme çalışmalarına tabii tutulacak. Denayer'in bu aşamaları geçtikten sonra ilk 11 için hazır hale geleceği öngörülüyor.
 

Igor Tudor'un Jason Denayer görüşü


Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor da, Jason Denayer'in transferine ve karakterine tam not verdi. 1 aydan bu yana ısrarlı şekilde Galatasaray'a gelmek için direnen Denayer'in en çok bu tavrına hayran kaldığını belirten Igor Tudor, idarecilere şunları söyledi:
"Denayer'in futbolculuğu kadar onun karakterine de ihtiyacımız vardı. Galatasaray'a gelmeyi bu kadar çok isteyen ve takımı için savaşmayı isteyen bir futbolcu. Denayer, Şu anda Galatasaray takımının karakterine de uyan bir isim."

Sarı Kırmızılı kulüple ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (23 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.