comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da İskender Baydar istifasını açıkladı

11 Eylül 2017, Pazartesi 20:48
Galatasaray'da İskender Baydar istifasını açıkladı

Galatasaray'da Medya ve İletişim Direktörü görevini yürüten İskender Baydar, tepki çeken Aykut Kocaman paylaşımının ardından istifasını duyurdu.

FutbolArena - Galatasaray'ın Medya ve İletişim Direktörü İskender Baydar, FutbolArena'nın gündüz saatlerinde duyurduğu gibi istifa ettiğini doğruladı. Sosyal medyadan paylaşım yapan İskender Baydar, sarı kırmızılı camiaya veda etti. Baydar son olarak "Bence Aykut Kocaman'a gereken sabır gösterilirse ligin ikinci yarısında 17'de 17 yapabilir, bunu yapabileceğini geçmişte kanıtladı!" tweeti ile Galatasaray taraftarlarının tepkisini çekmişti.

İSKENDER BAYDAR İSTİFA ETTİ
 

İskender Baydar'ın Galatasaray'dan istifa yazısı:


"İki yıldır onurla üstlendiğim Galatasaray Medya ve İletişim Direktörlüğü görevimden kendi isteğimle istifa ettim. Başta Başkan Dursun Özbek olmak üzere bana Galatasaray için çalışma fırsatı veren tüm Yönetim Kurulu üyelerine teşekkürü bir borç biliyorum. Yoruldum, yıprandım biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Sadece Galatasaray'dan ayrıldım Galatasaraylılık bu renklere gönül vermiş bir taraftar olarak aynen devam. Kalanların bayrağı daha da ileri taşıyacaklarından en ufak bir şüphem yok çok şükür."
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


 

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.