comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da imzalar tamam! Adnan Polat planı

27 Mart 2018, Salı 21:39
Galatasaray'da imzalar tamam! Adnan Polat planı

Galatasaray camiasında yaşanan bölünmenin giderilmesi adına 500 imzalı bir önerge sunulacak.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da 31 Mart'ta gerçekleşecek olan Mali Genel Kurulda, iç barışı sağlamak adına 500'ü aşkın imzalı bir önerge hazırlandı.
 

Galatasaray'da Adnan Polat için oylama yapılacak mı?


2011 yılında idari açıdan ibra edilmeyen ancak Yargıtay'ın bozduğu bu karar ve Galatasaray camiasında yaşanan bu bölünmenin giderilmesi adına 500 imzalı bir önerge sunulacak.

Başta eski başkan Adnan Polat olmak üzere, listesinde olan ve Galatasaray'a bu olay sonrasında küsen 1000'e yakın olan üyenin de bu toplantıda gönlünün alınması hedefleniyor. Bir alkış ile Galatasaray'da 2011 yılında yaşanan bu olayın kapatılması, iç barışın sağlanması hedefleniyor.
Polat'ın listesinde olan ve bu olay sonrasında Galatasaray'da görev almayan Yiğit Şardan, Hakan Üstünberk gibi önemli iş adamlarının da yeniden camiada sorumluluk alması planlanıyor.

ESKİ BAŞKANLAR DESTEK VERDİ

Yargıtay'ın bozduğu bu idari ibrasızlık kararını Galatasaray genel kurulunun artık tarihe gömüp camia içinde barış olması gerektiğini ifade eden eski başkanlar, bu çağrıya destek verdi.

Galatasaray Kulübü eski başkanları Alp Yalman, Mehmet Cansun, Faruk Süren ve Dursun Özbek'in, Genel kurulda bu iç barış önergesine destek vereceği ve "Şu günlerde Galatasaray'ın iç barışı herşeyden önemli" ifadesini kullandığı belirtildi.

İŞTE ÜYELERİN SUNACAĞI ÖNERGE METNİSon dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!